Opowiadam zdjęciami.

Miło, że tu jesteś!

Nazywam się Kinga i jestem fotografem. Na tej stronie znajdziesz moje prace - reportaże z wydarzeń, plenery ślubne, fotograficzne opowieści z podróży, zdjęcia kreacyjne i portretowe. Wierzę, że dobre zdjęcie, to zestaw unikalnych składników, które razem tworzą magię. Poniżej metaforycznie łącze je z moimi pracami. Zapraszam do oglądania.

Przygody

Gdziekolwiek się wybieram, uważnie się rozglądam. Niekoniecznie są to wyprawy w dalekie, w nieznane strony. Równie dobrze coś inspirującego może się przytrafić tuż za rogiem.

Miłość

W zbiorze przeróżnych historii, te o miłości wydają się najbardziej wyjątkowe. To nie przypadek, że ten motyw pojawia się w większości filmów i piosenek. W fotografii też szukam tego składnika, dlatego z wielką przyjemnością fotografuję romantyczne spacery, śluby i wesela.

Ludzie

“Portret nie powstaje w aparacie, ale po obu jego stronach.” – Edward Steichen

Kreatywność

Tworzenie czegoś nowego, z tego co znamy, to jedna z ciekawszych możliwości fotografii. Łączenie ze sobą idei i przedstawianie rzeczy niemożliwych sprawia mi dużą frajdę. A gdy podobnie myślą dwa umysły, to dobry efekt gwarantowany – dlatego lubimy działać z Maćkiem jako Dwa+Kot.

Ruch

Kadr jako element czegoś większego? Jasne! Wideo to obszar, w którym wciąż się rozwijam, kliknij niżej żeby zobaczyć co nagrywałam do tej pory.

Retusz

Before After

Aparat widzi świat inaczej niż człowiek, więc na etapie retuszu oddaję na zdjęciu wrażenia, których surowy obraz nie zawiera.

Potrzebujesz zdjęć, retuszu lub filmu?

Pisz śmiało. Zawrzyj jak najwięcej informacji na temat sesji – datę, miejsce, zakres itp. Jestem też otwarta na współpracę na zasadach TFP – przy kreatywnych projektach.